blog

Nowa odsłona naszej witryny

Para otrzymuje klucze do nowego domu

Wielu naszych klientów w czasie rozmów marzy już tylko o tym by wprowadzić się do nowego domu. My pamiętami tę radość jaka nam towarzyszyła tego dnia, kiedy ostatecznie zawitaliśmy w nasze własne cztery kąty. Dziś czujemy tę samą radość i dumę prezentując Wam długo wyczekiwaną nową odsłonę naszej witryny. Jak każdy dom i mieszkanie, mały remont jest czasem potrzebny – na tej stronie zmieniło się niemal wszystko!

Nowoczesne wydanie

Za namową naszego syna postanowiliśmy pójść z duchem czasu i tchnąć trochę nowoczesnego ducha w naszą internetową wizytówkę. Zawsze uważaliśmy że dobra praca i polecenia klientów to wystarczająco, jednak mając na uwadze że nasze własne dzieci szukają najlepszych specjalistów bazując na ich stronach interetowych i opiniach w google maps i na facebook’u, my nie mogliśmy być gorsi! Zadbaliśmy również by strona była responsywna, czyli przyjazna dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. My również coraz częściej naszą pracę wykonujemy na komórce lub tablecie.

Nowy logotyp!

Razem z nową stroną internetową prezentujemy nasz nowy logotyp! Dla nas tego typu rzeczy zawsze były trochę czarną magią, ale dzięki wspaniałym i życzliwym grafikom udało nam się osiągnąć coś wspaniałego! Miętowy kolor od zawsze kojarzy nam się ze świeżością i lekkością. Zależało nam również na pokazaniu, że nasza firma skupia się na oferowaniu proekologicznych rozwiązań. Odkurzacze centralne będą służyły naszym klientom długie lata i nie wymagają zakupu wielu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Pompy ciepła za to, są uznawane za jedno z najbardziej ekologicznych źródeł ciepła dla nowoczesnego budownictwa.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ponieważ sporo czytaliśmy w ostatnim czasie o zagrożeniach jakie mogą spotkać przedsiębiorców w sieci, postanowiliśmy odpowiednio zabezpieczyć naszą witrynę internetową. Wykorzystujemy najnowszą wersję wordpressa, którą nasz zespół będzie na bieżąco aktualizował. Udostępniamy również naszą politykę prywatności, byście mieli pewność, że Wasze dane są przetwarzane zgodnie z wymaganiami przepisów prawa.

Zamów online

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz na nasze aukcje Allegro. Znajdziecie tam wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi. Jak zawsze w przypadku wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu. Pomimo że ma miejsce nowa odsłona naszej witryny to jakość naszych usług się nie zmieniła. Nadal jest na stałym, wysokim poziomie!

Zgłoś uwagi

Stronę stworzyliśmy dla naszych klientów. Jesli więc zauważysz coś, co powinniśmy poprawić, koniecznie daj nam znać!