NAJPIERW ZBUDOWALIŚMY SWÓJ DOM, A TERAZ POMOŻEMY SPEŁNIĆ TWOJE MARZENIA!

Kilkanaście lat temu wspólnie postanowiliśmy wybudować nasz wymarzony dom, w którym mieszkamy już kilka lat i prowadzimy naszą rodzinną firmę. Doświadczenie zdobyte wtedy stało się początkiem naszej wieloletniej przygody w zakresie nowoczesnych rozwiązań dla domu.

Dzięki temu dziś oferujemy kompleksową obsługę, przede wszystkim w zakresie odkurzaczy centralnych.

Naszym nadrzędnym celem było nie tylko utworzenie stacjonarnego sklepu, ale przede wszystkim stworzenie przyjaznego dla Klientów salonu, gdzie na przygotowanych ekspozycjach będą mogli z bliska zobaczyć wszystkie elementy systemu centralnego odkurzania. Nasza obsługa z chęcią przedstawi popularne modele i pomoże dobrać jednostkę o niezbędnych parametrach.

SALON ODKURZACZY CENTRALNYCH TYNA

Ekspozycja widocznych elementów instalacji, takich jak gniazda i szufelki, pozwoli dopasować kolor i wzór do innych elementów wystroju wnętrza. Na miejscu możecie Państwo wziąć do ręki szczotki, węże oraz inne akcesoria i ocenić ich jakość oraz ergonomię użytkowania, co przy rosnącej ofercie produktów różnych producentów pozwoli podjąć odpowiednie decyzje zakupowe.

W naszym salonie Tyna w Rybniku najdziecie Państwo odkurzacze centralne zarówno do małych jak i większych domów, pensjonatów oraz obiektów handlowych i przemysłowych.

Oferujemy również szeroki wachlarz akcesoriów, takich jak gniazda, szufelki, węże i szczotki, aby każdy mógł znaleźć elementy odpowiadające wnętrzu i gustom właściciela. Ofertę dopełniają wszystkie elementy instalacyjne, które zapewnią bezawaryjną pracę instalacji centralnego odkurzania przez wiele lat.

Scroll to Top